آزمایشگاه پردازش موازی

در این قسمت قرار دارید

معرفی آزمایشگاه پردازش موازی:

 
شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو (شزان) یک مرکز نوآوری و شتابدهی در حوزه فناوری‌های همگرا است. این شرکت مفتخر است به منظور سرعت بخشیدن به فعالیت‌های شبیه‌سازی‌های رایانه‌ای با استفاده از سیستم‌های پردازش موازی و رایانش ابری در کشور، اقدام به راه‌اندازی یک سامانه پردازش موازی با قدرت پردازشی 10 ترافلاپس، مناسب برای فعالیت‌های شبیه‌سازی‌ در حوزه های مختلف، نموده است.

به منظور تسربع در پاسخگویی به  درخواست‌های متقاضیان جهت استفاده از امکانات پردازش موازی، این شرکت اقدام به راه اندازی وب سایت با آدرس اینترنتی www.arshlab.ir نموده است. نسخه آزمایشی این وبسایت شامل معرفی سامانه ارش (ابر رایانش شزان)، تعرفه‌ها و فرم درخواست به روزرسانی شده است.

این شرکت مفتخر است با ارائه این خدمات گامی کوچک در راستای اهداف علمی کشور و جامعه علمی بردارد. بدین منظور جهت آگاهی از تعرفه ها و بسته‌ها به سایت فوق الذکر مراجعه نموده و در صورت تمایل به استفاده از این سیستم، درخواست خود را از طریق فرم بارگذاری شده در سایت ارسال نمایید. 

آدرس وب سایت: 

www.ArshLab.ir

 

درباره تک بوستر

مرکز تحقیق و توسعه شزان با فضایی در حدود 350 متر مربع در طبقه همکف شرکت نوآوران فناوری های همگرای شزان و در پارک فناوری پردیس واقع شده است...

 

با ما در تماس باشید

  • کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری 2، شماره 25، ساختمان شزان
  • تلفن: 02176251157
  • ایمیل: info@techbooster.ir

دسته بندی ها

خبرنامه

Stay informed on our latest news!