دوره های پژوهشی تحقیقاتی

تعریف دوره ها و نجوه ی پذیرش

در این قسمت قرار دارید

تعریف دوره:

 
دوره های پژوهشی تحقیقاتی به علاقمندان به انجام طرح های پژوهشی با محوریت توسعه فناوری اعطا می شود. 
این دوره برای فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد، دکتری و حتی دانشجویان این مقاطع (در صورت انجام طرحی متمایز از پایان نامه دانشگاهی خود) مناسب است.

دوره‌های تحقیقاتی

 
مرکز تحقیق و توسعه شزان در راستای اهداف شرکت شزان دوراهایی تحقیقاتی را برای فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتر در نظر گرفته است که در آن علاقه مندان به حوزه فناوریهای همگرای شزان (علوم شناختی، فناوری اطلاعات، نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی) میتوانند پروپزال خود را جهت داوری از طریق همین وبسایت ارسال نموده و در صورت تایید در این مرکز شروع به فعالیت نمایند. در این مرکز انواع امکانات آزمایشگاهی، مشاوره‌های تخصصی، اینترنت، مکانی برای فعالیتهای پژوهشی برای فرد در طی دوره در نظر گرفته خواهد شد. مدت زمان این دوره (تبدیل هر ایده به فناوری) بین 6 تا 9 ماه و در صورت انجام نشدن با توجه به میزان پیشرفت زمان آن میتواند توسط کمیته پژوهشی مرکز تمدید شود. ظرفیت پذیرش مرکز سالیانه با توجه به بودجه در نظر گرفته شده تعیین می‌شود. خروجی این بخش ثبت پتنت و مقالات متعدد خواهد بود.

شایان ذکر است در صورت تمایل طرفین به ادامه همکاری شخص میتواند جهت ساخت نمونه اولیه محصول/خدمت خود و  تجاری سازی و بازار سازی آن وارد مراحل پیش‌شتابدهی و شتابدهی آفرینشگاه شزان گردد. 

 

مزایای انجام طرح پژوهشی در مرکز تحقیق و توسعه فناوری شزان:

  • بهره مندی از فضای پژوهشی مرکز بهمراه آزمایشگاه های مجموعه
  • بهره مندی از خدمات مشاوره، آزمایشگاهی و ...
  • امکان ورود به بخش شتابدهی شزان برای تکمیل فرایند ایده تا محصول
  • فعالیت در اکوسیستم پارک

 

 

درباره تک بوستر

مرکز تحقیق و توسعه شزان با فضایی در حدود 350 متر مربع در طبقه همکف شرکت نوآوران فناوری های همگرای شزان و در پارک فناوری پردیس واقع شده است...

 

با ما در تماس باشید

  • کیلومتر 20 جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری 2، شماره 25، ساختمان شزان
  • تلفن: 02176251157
  • ایمیل: info@techbooster.ir

دسته بندی ها

خبرنامه

Stay informed on our latest news!